Mart 12, 2018

BİLGİSAYAR

BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS

bilgisayar teknik servis

Bilgisayar teknik servis hizmeti ile birlikte, çevre birimlerinin arızaları, virüs problemleri, veri güvenliği, bilgisayar ağ sorunları gibi birçok konuda hizmet vermekteyiz.  Yaşadığınız sorunlara profesyonelce yaklaşarak kalıcı, hızlı ve ekonomik çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Bilgisayar teknik servisi hizmeti alırken, yaşanan sorunun hızlıca tespit edilip çözülebilmesi, çözümün kalıcı olup sorunun tekrar etmemesi ve uygun fiyatlı olması önemlidir. Biz ufuk bilişim olarak sizi çok iyi anlıyoruz ve size en uygun bilgisayar teknik servis çözümü sunmak için çalışıyoruz.

 

 

 

BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS PERİYODİK BAKIM ANLAŞMASI

bilgisayar teknik servis bakım anlaşması

İşimizin bir önemli bir parçası olan bilgisayarlar zaman içinde çeşitli sebeplerle arızalanarak verilerin kaybolması, işlerin durması gibi riskler oluşturmaktadır. Bu riskleri oluşmadan oradan kaldırmak için periyodik bakım gereklidir. Yapılacak bilgisayar teknik servis anlaşması ile bilgisayarlarınız periyodik olarak virüslere karşı taranır, sistemin yavaşlaması gibi durumlara müdahale edilir, önemli verileriniz yedeklenir ve yaşanan sorunlar giderilerek sisteminizin güvenli ve en iyi performansta çalışması sağlanır.

 

 

 

 

network altyapı çözümleriNETWORK ALYAPI ÇÖZÜMLERİ

Bilgisayar ve ya kamera altyapısının oluşturulması ya da mevcut altyapınızın yetersiz kalması durumunda gerekli çalışmaları yürüterek sisteminizi ihtiyaçlarınıza en uygun hale getiriyoruz. Network altyapınız ağ trafiğinizi kesintisiz bir şekilde yönetmek için en uygun cihazlar seçilerek oluşturulmalıdır. Düşük bir ağ trafiğine sahip altyapılarda pahalı cihazlar kullanmak gereksiz maliyet, yoğun trafik gerektiren altyapılarda yetersiz cihazlar kullanmak performans kayıplarına yol açarak sisteminizin düşük limitlerde çalışmasına neden olacaktır. Bu gibi sorunlar yaşamamak için sisteminizin analizi yapılmalı ve en uygun altyapı

kurulmalıdır.

 

BASKI ÇÖZÜMLERİ

Baskı Çözümleri

Yazıcınızdan aldığınız çıktıların kalitesi kadar baskı maliyeti de önemlidir. Yazıcınızdan yoğun çıktı alıyorsanız yazıcının fiyatından çok kartuş/toner maliyeti baskı birim maliyeti açısından belirleyici etken olacaktır. Sizin için en uygun cihazın seçimi, aylık baskı sayınızın tespitinin ardından en uygun sarf malzemeye sahip cihazın belirlenmesi ile olur. Size en uygun yazıcının belirlenebilmesi ve uygun fiyatlı sarf malzemelerin tedariki konusunda yardımcı oluyoruz.

    

HIZLI VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER

 

Tüm bu hizmetlerimiz ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin.